Manufacturers

Specials

Viewed products

Kurtizána a samuraj (DOWNEROVÁ, Lesley)

01157

Used

1 Item

Je rok 1868. V exotické japonské čtvrti rozkoše, kde sex je na prodej a jediným zakázaným ovocem je láska, se uprchlý voják setká s krásnou kurtizánou.

More details

In stock

90 Kč

Data sheet

Weight382 g
ISBN978-80-242-3305-5
LanguageCzech
Checkedbook is complete, there are no pages missing
Place of publishingPrague
No. of pages317
Translation byJaroslav Höfer
Year2011
Conditionvelmi zachovalá, téměř jako nová (vrchní přebal nese známky skladování a běžné manipulace - drobné oděrky, otlaky a ohmaty)
Hardcover/Paperbackhardcover
Edition1st Edition
PublisherKnižní klub

More info

Je rok 1868. V exotické japonské čtvrti rozkoše, kde sex je na prodej a jediným zakázaným ovocem je láska, se uprchlý voják setká s krásnou kurtizánou…

Haně je teprve sedmnáct, když její manžel odejde do války a nechá ji samotnou a zranitelnou. Když na jejich dům zaútočí nepřátelské vojsko, Haně se v zoufalství podaří ukrýt v Jošiwaře, vyhlášené čtvrti lásky. Pyšná a krásná dívka je přinucena stát se kurtizánou.

Jozo, hrdý válečník a samuraj, přísahal věrnost svému šógunovi. Okolnosti jej ale donutí porušit slib a Jozo vyhledá jediné místo, kde se může skrýt před zákonem – Jošiwaru, kde se na tři tisíce kurtizán mísí s gejšami i prodejnými ženami z ulice. Zde poznává Hanu, nejžádanější ženu ve městě. Mezi uprchlíkem a kurtizánou se zvolna rozvíjí opatrný cit, ale každý z nich má tajemství, které může ohrozit život toho druhého.

Kurtizána a samuraj, výpravný román inspirovaný historickými událostmi, v sobě skrývá skutečnost i fikci, napětí i smyslnost v epickém příběhu lásky v době války.

30 similar products in the same category: